Стайлінг чи колгоспинг? Замовляємо з Aliexpress.


Стайлінг
10 серпня 2022
2beJoseph
власник Mazda 3 BP Канада, Торонто

На самому початку після покупки машини у мене дах зірвало, я замовляв купу різних прикольних, як мені здавалося, штук. Звичайно ж, я не хотів сильно колхозити машину і намагався триматися оригіналу, але деякі речі все-таки виглядали добре, тому я їх залишав. А що не подобалося – прибирав. Ось деякі з них:

Контурне підсвічування в салон

Почнемо з найцікавішого та суперечливого. Комусь подобається, комусь колхоз, але я вирішив собі спробувати. Результат не перевершив очікування.

Публікація


25$ за таку приємну прикрасу салону, здавалося б небагато, але в результаті результат мені не сподобався. Я провів не відразу на всі двері, а тільки на передні двері та над бардачком, щоб визначиться, подобається чи ні. Вдень при світлі дня свічення практично не було видно, тільки на самому початку, де підключається лампочка. А ввечері воно виглядає нерівномірно і мені це не подобалося, тому цієї штуки я вирішив позбутися.

Ось так це виглядало вдень і вночі (в ногах інше підсвічування):

Публікація


Підсвічування в ноги

А від цієї штуки я нічого не очікував. Не думав, що воно мені сподобається більше, ніж попередній лот, але лише за 12$ я реально отримав в салоні приємне світіння будь-якого кольору, можна керувати з телефону.

Публікація


Виставляєш просто мінімальну яскравість, щоб вона не зліпила всіх у салоні. Підключили мені цю штуку до блоку запалювання, тобто підсвічування горить завжди, коли включено запалювання. Спочатку мені не сподобалося, що при натисканні на стоп двигуна вона вимикається, але можна зверху в центральній лампі поставити на середнє значення і біла лампа в салоні включатиметься відразу після вимкнення запалювання, тим самим воно просто замінює це підсвічування і виглядає не колгоспно.

Можу підкреслити те, що на фото виглядає гірше, ніж у житті.

Мої фото:

Публікація


Накладки на ручки дверей та центральний дефлектор

Ось таку за 18$. Але на жаль вона мені не підійшла трохи за розміром.

Публікація


За 31$ на всі двері такі накладки. Чорний глянець на двері сильно подряпається і тому хотілося щось із цим зробити. Там є різні варіанти: карбон, чорний колір або така текстурка. Мені здалася найсимпатичнішою)) Єдине на правій передній накладці не виявилося вирізу під кнопку блокування дверей з пасажирського боку, але й добре :D

Публікація


Результат:

Публікація


І за 11$ на центральний дефлектор

Публікація


З такою самою текстуркою, тільки не вертикальною, а горизонтальною. Загалом виглядає однаково з рештою накладок на дверях, тому залишив. Подобається.

Результат:

Публікація


Якби ще на КПП підійшло, то було б супер, але результатом я задоволений. До мене хлопці сідали і думали, що це заводом так було.

Ціни, які я вказав, можуть відрізнятися від цін на скріншоті, тому що я замовляв ще давно і ціни змінилися.

Публікація

Mazda 3 BN

Акулка 🦈