На самому початку після покупки машини у мене дах зірвало, я замовляв купу різних прикольних, як мені здавалося, штук. Звичайно ж, я не хотів сильно колхозити машину і намагався триматися оригіналу, але деякі речі все-таки виглядали добре, тому я їх залишав. А що не подобалося – прибирав. Ось деякі з них:
Контурне підсвічування в салон
Почнемо з найцікавішого та суперечливого. Комусь подобається, комусь колхоз, але я вирішив собі спробувати. Результат не перевершив очікування.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/0376721a060c2ccb2c49fa0cf6b33ef4.jpeg)
25$ за таку приємну прикрасу салону, здавалося б небагато, але в результаті результат мені не сподобався. Я провів не відразу на всі двері, а тільки на передні двері та над бардачком, щоб визначиться, подобається чи ні. Вдень при світлі дня свічення практично не було видно, тільки на самому початку, де підключається лампочка. А ввечері воно виглядає нерівномірно і мені це не подобалося, тому цієї штуки я вирішив позбутися.
Ось так це виглядало вдень і вночі (в ногах інше підсвічування):
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/01e02eadce59726e7ba2977bcfb12624.jpeg)
Підсвічування в ноги
А від цієї штуки я нічого не очікував. Не думав, що воно мені сподобається більше, ніж попередній лот, але лише за 12$ я реально отримав в салоні приємне світіння будь-якого кольору, можна керувати з телефону.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/2d3bb705846aebfc2f44ea838023e0e9.jpeg)
Виставляєш просто мінімальну яскравість, щоб вона не зліпила всіх у салоні. Підключили мені цю штуку до блоку запалювання, тобто підсвічування горить завжди, коли включено запалювання. Спочатку мені не сподобалося, що при натисканні на стоп двигуна вона вимикається, але можна зверху в центральній лампі поставити на середнє значення і біла лампа в салоні включатиметься відразу після вимкнення запалювання, тим самим воно просто замінює це підсвічування і виглядає не колгоспно.
Можу підкреслити те, що на фото виглядає гірше, ніж у житті.
Мої фото:
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/7a1925a13e2c1884fd8cc5865b6aa23c.jpeg)
Накладки на ручки дверей та центральний дефлектор
Ось таку за 18$. Але на жаль вона мені не підійшла трохи за розміром.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/77cd2d3ff98e851cb49594c05b370d5a.jpeg)
За 31$ на всі двері такі накладки. Чорний глянець на двері сильно подряпається і тому хотілося щось із цим зробити. Там є різні варіанти: карбон, чорний колір або така текстурка. Мені здалася найсимпатичнішою)) Єдине на правій передній накладці не виявилося вирізу під кнопку блокування дверей з пасажирського боку, але й добре :D
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/9ccd64051d85c7bd05ad55b2d834849c.jpeg)
Результат:
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/3fad9478e05f57d7e5ef27538661f3a3.jpeg)
І за 11$ на центральний дефлектор
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/ea90dae477632aa0c594bc002246d0ce.jpeg)
З такою самою текстуркою, тільки не вертикальною, а горизонтальною. Загалом виглядає однаково з рештою накладок на дверях, тому залишив. Подобається.
Результат:
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/cd0e3d8209e465b757d45cff559f09a4.jpeg)
Якби ще на КПП підійшло, то було б супер, але результатом я задоволений. До мене хлопці сідали і думали, що це заводом так було.
Ціни, які я вказав, можуть відрізнятися від цін на скріншоті, тому що я замовляв ще давно і ціни змінилися.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/08/5697040c428affc417ba8ae41ccc4546.jpeg)