Доброго вечора, ми з України🇺🇦 як то кажуть.
Після того як встановив штатні діодні птф думав зразу активувати фічу яка називається «bambi mode». Все відкладав на потім, лінь та руки не доходили до цього, але в голові про це думав постійно.Діло в тому, що штатні птф працюють тільки з ближнім світлом фар, то що не птф не працюють з дальнім ще має логіку, але наприклад з увімкненими габарита птф не працює. Трошки прикро що без додаткової активації воно не працювало.Але так як війна на Україні, трошки вільного часу з’явилось щоб розширити штатні можливості у автівці.Процес дуже примітивний.1. Підключаємося до автівки та зчитуємо усі блоки2. Зберігаємо оригінальний конфіг блоку F_BCM3. Відкриваємо ексель файл та вставляємо данні за нашого конфігу4. У вкладці F_BCM знаходимо «Bambi mode» та ставимо одиничку5. Переносимо змінені данні у форсксан та робимо їх записПісля перезапису, я почув як щось клацнуло, одразу зрозумів що запис до блоку був успішний.Взагалі ідея використування птф + дальнє світло для того щоб сліпити окупантів у зустрічному напрямку. Тобто в цьому також є логіка використання.Спробував усі можливі режими головного світла та з усіма ними птф почало працювати.Здається дрібниця, але ж стільки настрою гарного підняла.Тепер стало краще їздити вночі до магазину по паляницю, ліпше видно все ще живий асфальт під ногами.Усім бажаю миру та гарного настрою.#makelovenotwar
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/b8eee629fe5e7946aaff1f820c9fefb8.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/fedf54ebcf91fcbad650a9e708ab87a7.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/a3f44f4ff60d464a732d3f44cd3e492a.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/21225d870041e5266495c3b42cb9093e.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/7858539556d1e1f47a3936ebb2211352.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/709cbf3f96e2d96b10a525fb158c5226.jpg)