Усім привіт.Останнім часом у зв’язку з війною нажаль пости стали виходити не так часто як раніше.Наступний ретрофіт який був в обов’язкових планах це заміна фар на LED.Вирішив ставити фари від європейки без всяких наворотів, лише з авто коректором рівню світла.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/594afe02b95bbad45277ee063c06e8d8.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/eb5372306e629e137c568cb724130ef5.jpg)
Так як фари були без проводки, купляв ще окремо її. Проводка це ще той квест щоб знайти потрібну. Я знайшов одну від американки, а інша нова була під ALH фари.Усе було б добре, якщо б не та ALH проводка яка мені робила нерви.Виглядає вона однаково окрім фішки на коректор фар, там 4 піни замість 3 пінів.Рідну проводку від галогену треба було запінувати в фішку на 14 пінів, для цього я купив фішку типу мама, а від рідної відрізав фішки.Коли вперше поставив ALH проводку не знав що там по іншому виглядала розпіновка тому в мене по правій стороні вигоріло 2 запобіжники на габарит та дхв.Коли вже почав шукати проблему, то знайшов, замінив запобіжники, перепінував проводку та усе підключив.Останнім кроком було підключення дхв.Тут мені на допомогу прийшла проводка яку я робив під дхв на галоген фарах, я її підключив на ACC2.Після встановлення під’їхав до стіни перевірити рівень світлової границі, ліва фара дуже низько була, а права дуже високо.Я взяв головку на 10 та відрегулював сам з підкапотки.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/bada9540fc7329543bddc7bfdb2144a8.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/3329ba4e48fb1b035284373f4cc021a6.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/95a182a184e9d35452ea1f18ef3c647b.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/9fbd62194ff012a1ab0ce10b12559f8c.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/67ca4650b362bc6f7073b7ad6c1ea7a0.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/6b2d98accc84ad30bbc23e77cc2fcd62.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/b966aaa11878fee334c4629845e332cb.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/f26eff15efd3d0883bb026972813e48a.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/9b27e7d9d84917727889fb16aa98383e.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/b0e4b57ee4d613362b47f33ba1ae83ea.jpg)
Дуже хотілось перевірити рівень в порівняні з кимось іншим, тому зустрілись зі знайомим та порівняли його заводський біксенон та мій лед.
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/9a6c84349419907dfc6d1b526d060ff3.jpg)
На кінець хочу сказати такий висновок, а тобто підсумувати плюси та мінуси.Плюси:— дуже гарний зовнішній вигляд— чітка границя світла— оптика виглядає більш сучасноюМінуси:— треба доробити авто левелінг— Kaixen GT були трохи яскравіші в галоген фарі— бісить хром всередині фари
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/fba578561f7d4fd45eff0cf38e03a07f.jpg)
![Публікація](https://api.e-drive.com.ua/uploads/postcar/2022/09/9ed9d4f78ce93c7d07029ad2b513f6dd.jpg)