Заміна галогенових фар на LED


Електроніка
3 вересня 2022
Axela
власник Mazda 3 BP Кропивницький

Усім привіт.Останнім часом у зв’язку з війною нажаль пости стали виходити не так часто як раніше.Наступний ретрофіт який був в обов’язкових планах це заміна фар на LED.Вирішив ставити фари від європейки без всяких наворотів, лише з авто коректором рівню світла.

Публікація

Публікація


Так як фари були без проводки, купляв ще окремо її. Проводка це ще той квест щоб знайти потрібну. Я знайшов одну від американки, а інша нова була під ALH фари.Усе було б добре, якщо б не та ALH проводка яка мені робила нерви.Виглядає вона однаково окрім фішки на коректор фар, там 4 піни замість 3 пінів.Рідну проводку від галогену треба було запінувати в фішку на 14 пінів, для цього я купив фішку типу мама, а від рідної відрізав фішки.Коли вперше поставив ALH проводку не знав що там по іншому виглядала розпіновка тому в мене по правій стороні вигоріло 2 запобіжники на габарит та дхв.Коли вже почав шукати проблему, то знайшов, замінив запобіжники, перепінував проводку та усе підключив.Останнім кроком було підключення дхв.Тут мені на допомогу прийшла проводка яку я робив під дхв на галоген фарах, я її підключив на ACC2.Після встановлення під’їхав до стіни перевірити рівень світлової границі, ліва фара дуже низько була, а права дуже високо.Я взяв головку на 10 та відрегулював сам з підкапотки.

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація

Публікація


Дуже хотілось перевірити рівень в порівняні з кимось іншим, тому зустрілись зі знайомим та порівняли його заводський біксенон та мій лед.

Публікація


На кінець хочу сказати такий висновок, а тобто підсумувати плюси та мінуси.Плюси:— дуже гарний зовнішній вигляд— чітка границя світла— оптика виглядає більш сучасноюМінуси:— треба доробити авто левелінг— Kaixen GT були трохи яскравіші в галоген фарі— бісить хром всередині фари

Публікація

Публікація

Mazda 3 BN

ma.treshkin